O Stodole

Pub Stodoła został otwarty w 2004 roku. Właścicielka wpadła na pomysł wybudowania lokalu na fundamentach starej stodoły. Wybudowano pomieszczenia, wyremontowano oraz wykończono wnętrza. Pub jest urządzony w stylu "nowoczesnej stodoły", wnętrze lokalu jest bardzo przytulne wręcz romantyczne. Ozdoby są dobrane bardzo oryginalnie i wyrafinowanie, styl "stodoła" przeplata się z elementami stylu nowoczesnego. Piękne, bogate wnętrze budzi zachwyt. Latem, oraz gdy warunki pogodowe pozwalają, czynny jest letni barek na świeżym powietrzu gdzie można schłodzić się wyśmienitym piwem oraz zjeść potrawy kuchni włoskiej. 

Pub może pomieścić w środku ok. 40 osób. Nie zapomniano także o młodzieży, która może tutaj spędzać wieczory i weekendy, bawiąc się dobrze w miłej atmosferze.
Plusem Pubu jest zakaz palenia i dlatego zostało wydzielone oddzielne miejsce dla osób palących.

W gastronomii chodzi przede wszystkim o dobrą konsumpcję, dlatego z myślą o Naszych wspaniałych klientach zaczęliśmy przyrządzać smaczne domowe obiady w dobrej cenie. Chcielibyśmy, aby każdy mógł znaleźć coś specjalnie dla Siebie.

Serdecznie zapraszamy!